ТЦ "Барабашово", хозряды, широкий ряд, место 495 Прием заказов и отправки осуществляется ежедневно., Харьков, Украина
+380 (50) 566-45-62
+380 (96) 786-01-99
Описание товара
Садові ножиці для обрізання крони дерев та декоративних рослин, нарізання живців та інших робіт. Леза, що виготовлені з високоякісної сталі, не потребують постійної заточки, лишаються гострими тривалий час
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Rapide |
| Страна производитель | Германия |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Общая длина | 200 мм |
| Вес | 0.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 334 ₴








