ТЦ "Барабашово", хозряды, широкий ряд, место 495 Прием заказов и отправки осуществляется ежедневно., Харьков, Украина
+380 (50) 566-45-62
+380 (96) 786-01-99
вверхвниз

Диск алмазний для різання металу 125 мм Kinglion
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
544 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 566-45-62
Эдуард
- +380 (96) 786-01-99Эдуард
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Диск алмазний для різання металу призначений для роботи з металом, нержавіючою сталлю, алюмінієм, металопрофілем і листовим металом, конструкційною сталлю, чавуном. А також для роботи із каменем
Основні характеристики:
- зовнішній діаметр диска: 125 мм
- внутрішній діаметр: 22.23 мм
- товщина алмазовмісного шару: 1.4 мм
- ширина ріжучої кромки: 5 мм
Переваги в роботі:
- м'якість різання та ефективність
- безпека, повний захист від розриву, завдяки міцності матеріалу корпусу
- незначна кількість іскор і маленька температура в зоні різання
- необмежений термін зберігання
- за рахунок міцного корпусу і спеціальної технології вакуумного спікання алмазного шару диска досягаються високий ресурс і продуктивність
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Kinglion |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Алюминий, Сталь, Металл, Чугун, Нержавеющая сталь, Камень |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.1 мм |
| Размеры | |
| Диаметр наружный | 125 мм |
Информация для заказа
- Цена: 544 ₴






