ТЦ "Барабашово", хозряды, широкий ряд, место 495 Прием заказов и отправки осуществляется ежедневно., Харьков, Украина
+380 (50) 566-45-62
+380 (96) 786-01-99
вверхвниз

Диск твердосплавный по дереву Kinglion 125мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
498 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 566-45-62
Эдуард
- +380 (96) 786-01-99Эдуард
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Твердосплавний відрізний диск Kinglion призначений для роботи з деревом, деревом із цвяхами, пластиком, гіпсом
Основні характеристики:
- зовнішній діаметр диска: 125 мм
- внутрішній діаметр: 22.23 мм
- товщина ріжучої кромки: 2.2мм
Переваги в роботі:
- м'якість різання та ефективність
- безпека, повний захист від розриву, завдяки міцності матеріалу корпусу
- незначна кількість іскор і маленька температура в зоні різання
- необмежений термін зберігання
- за рахунок міцного корпусу і спеціальної технології вироблення диска досягаються високий ресурс і продуктивність
- різальна кромка диска виготовлена з карбід-вольфрамового зерна, що гарантує тонкий і чистий пропил.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Kinglion |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | МДФ, Мягкая древесина, Твердая древесина, Фанера, ЛДСП, Оргстекло, Пластик, Дерево, Ламинат |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.1 мм |
| Размеры | |
| Диаметр наружный | 125 мм |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴







